SZKOLENIA

Kursy i Szkolenia w Katowicach

Human Resources

Szkolenia HR czyli Zarządzanie Zasobami Ludzkimi to dynamicznie wzmacniająca się dziedzina. W dziale HR poruszane rą najważniejsze decyzje dotyczące firmy co wpływa na efektywność polityki firmy. W tej kategorii znajdują się następujące szkolenia:

Controlling personalny, Controlling procesów HR, Karta wskaźników i analiza controllingowa w HR, Oceny okresowe pracowników, Planowanie ścieżek kariery, Proces odchodzenia pracowników, Rekrutacja a wizerunek przedsiębiorstwa, Strategie HR, Strategie zarządzania zasobami ludzkimi, Wartościowanie stanowisk pracy, Zarządzanie systemem szkoleń w firmie, Projektowanie szkoleń outdoorowych i wyjazdów integracyjnych

Kadry i Księgowość

To dział szkoleń, które obecnie cieszą się największym zainteresowaniem. Kategoria ta skupia w sobie cały zakres tematyczny począwszy od podstaw rachunkowości, a skończywszy na zaawansowanych księgowaniach, rozliczeniach czy obsługi programów księgowo-kadrowych. Znajdują się tu następujące szkolenia: Finansowanie Podmiotów Ekonomii Społecznej, Kadry i Płace od podstaw, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów, Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych, Obsługa Programu Symfonia - Finanse i Księgowość, Obsługa Programu Symfonia - Handel, Obsługa Programu Symfonia - Kadry i Płace, Obsługa Programu PŁATNIK, Podatek Dochodowy od Osób Fizycznych, Podatek Dochodowy od Osób Prawnych, Podatek VAT, Rachunkowość i Finanse, Rozliczanie Projektów Unijnych 2014-2020, Wyliczanie Wynagrodzeń Ekwiwalentów Zasiłków oraz Innych Świadczeń

Informatyka i komputery

Komputer to urządzenie, które najczęściej używamy w dzisiejszych czasach. Bez tego typu urządzeń nasza codzienna praca byłaby 2 a nawet 3 razy wolniejsza. Dlatego kategoria szkoleń z zakresu Informatyka i Komputery jest tak ważna. Szkolenia w tej dziedzinie skierowane są do osób, które chcą poznać tajniki użytkowania komputerów, które będą chciały poznać ich obsługę i nauczyć się podstawowych programów, serfowania po internecie czy używania socjal mediów. W tej kategorii znajdują się kursy i szkolenia: Podstawy Obsługi Komputera - dla Seniorów i nie tylko, Podstawy Obsługi Internetu - Programów Pocztowych - Komunikatorów oraz Portali Społecznościowych, Obsługa programu MS WORD, Obsługa programu MS EXCEL.

Rozwój i umiejętności interpersonalne

Kategoria ta obejmuje zakres szkoleń dotyczących rozwoju osobistego, który jest niezwykle ważny. Doskonalenie samego siebie i własnych umiejętności pozwala na dojście do perfekcji w dziedzinach życia, które są istotne w sferze zawodowej czy nawet osobistej. Radzenie sobie ze stresem, bycie asertywnym, komunikacja czy umiejętność zarządzania swoimi emocjami to tylko podstawowe pojęcie które znajdziesz w tym dziale. W tej kategorii znajdują się kursy i szkolenia: Asertywność, Autoprezentacja, Elementy Skutecznej Komunikacji w Procesie Sprzedaży, Wystąpienia Publiczne, Warsztaty Kreatywnego Myślenia i Podejmowania Decyzji

Sprzedaż, marketing i obsługa klienta

W każdej firmie funkcjonuje dział Sprzedaży, Marketingu i Obsługi Klienta. Od funkcjonowania tych działów zależy przyszłość każdej firmy. To pracownicy tych działów kreują wizerunek, determinują rentowność oraz realizują założone cele sprzedażowe. Dlatego tak ważna jest inwestycja w tą grupę pracowników. Szkolenia, które znajdują się w tej kategorii pozwolą na doskonalenie ich fachu, jak być jeszcze lepszym handlowcem. W dziale tym znajdą szkolenia także osoby, które chcą rozpocząć pracę w Sprzedaży, Marketingu czy Obsłudze Klienta. Wybierz kurs dla siebie: Obsługa Kas Fiskalnych i Terminali Kart Płatniczych, Profesjonalna Obsługa Trudnego Klienta, Profesjonalny Wizerunek w Sprzedaży, Skuteczna Rozmowa Telefoniczna, Skuteczna Sprzedaż Telefoniczna, Techniki Sprzedaży, Coaching Sprzedaży - czyli jak osiągnąć SUKCES w budowaniu efektywnego zespołu sprzedażowego

Biznes

Biznes wiąże się m.in. z zarządzaniem, współpracą, komunikacją negocjacjami oraz organizacją czasu pracy. Te kilka podstawowych zagadnień daje możliwość doskonalenia pracowników, zespołów oraz kadrę zarządzającą w celu produktywnego osiągania założonych celów. W tej kategorii znajdują się m.in. szkolenia: Budowanie i Zarządzanie Zespołem, Efektywność Pracy Kierownika Wyższego Szczebla, Kierowanie Zespołem, Marketing - Budowanie Wizerunku Firmy, Motywowanie Zespołu, Negocjacje w Biznesie, Organizacja Czasu Pracy, PROSPECTING - Sposób na Zdobycie Klienta, Trening Asertywności i Stanowczości w Negocjacjach, Trening Menadżerski - czyli sztuka Zarządzania Zespołem, Podstawy Coachingu dla Kadry Kierowniczej

Zdrowie i kosmetyka

W dzisiejszych czasach wizerunek oraz zdrowy tryb życia jest niezbędnie ważny dla ludzi. Dlatego szkolenia z zakresu dietetyki, żywienia czy suplementacji cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ten dział szkoleń skierowany jest do każdej osoby dorosłej, która chce nabyć wiedze i umiejętności z zakresu kursów i szkoleń takich jak: Dietetyka i Odchudzanie, Dietetyka Sportowa, Żywienie Kobiet w Ciąży i Małych Dzieci, Żywienie Osób Starszych

Pozostałe kursy i szkolenia

W tej kategorii znajdują się kursy i szkolenia z różnych dziedzin, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwań zapraszamy na Kursy i Szkolenia takie jak: Język Migowy, Opiekunka Dziecięca, Opiekun Osób Starszych, Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami, Zarządca Nieruchomości

Szkolenia Zamknięte

Jako Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego, stawiamy na jakość, solidność, profesjonalizm oraz indywidualizm!

Dlatego w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów realizujemy szkolenia zamknięte, które mają na celu poprawę jakości i wydajności pracy oraz podnoszenie kwalifikacji i kompetencji pracowników.

Organizujemy szkolenia zamknięte dopasowane do indywidualnych potrzeb, w dogodnym czasie, miejscu oraz z dedykowanym programem szkolenia. Staramy się aby klient miał możliwość konstruowania programu, jego modyfikacji tak aby szkolenie odzwierciedlało cel jaki chce osiągnąć.

Dzięki indywidualnemu podejściu i dopasowaniu agendy szkolenia do cyklu pracy w Państwa firmie, umożliwiamy uczestnikom szkolenia zdobycie wiedzy i umiejętności w sposób, który przyniesie satysfakcję, zamierzony cel a co za tym idzie trwały efekt.

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty "szytej na miarę"

Szkolenia Wyjazdowe

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się szkolenia połączone z chwilą relaksu. Dlatego zapraszamy Państwa do sprawdzenia naszej oferty szkoleń wyjazdowych.

Szkolenia organizowane są w miejscowościach pełnych ciekawych atrakcji turystycznych, dzięki czemu uczestnictwo w szkoleniach nie jest standardowym ramowym szkoleniem, a uczestnicy na chwilę mogą zapomnieć o codzienności w zgiełku i hałasie.

Współpracujemy z hotelami i ośrodkami o wysokim standardzie, a nasi trenerzy to specjaliści, praktycy z bogatym doświadczeniem.

Wybierając nasze szkolenie wyjazdowe, wybieracie Państwo gwarancję jakości, profesjonalizmu, efektywności oraz satysfakcję z osiągniętych wyników w połączeniu z udanym odpoczynkiem.

Karpacz
Wisła
Szczyrk
Krynica - Zdrój
Myczkowce
Bełchatów
Warszawa
Giżycko
Sopot
Międzyzdroje

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/2, 40-013 Katowice
Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).