KIM JESTEŚMY

EFFEKT Sp. z o.o. to nowoczesna firma, która powstała z pasji i doświadczenia zawodowego ludzi, którzy ją tworzą: współwłaścicieli, pracowników, oraz osób i firm z nimi współpracujących.

Jako właściciele EFFEKT Sp. z o.o. w Katowicach stawiamy na jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.
Głównym celem działalności naszej firmy są szkoły policealne, kursy, szkolenia i ubezpieczenia.

Wielu nam już zaufało, zaufaj i Ty!

Dlaczego My?

Profesjonalizm

Profesjonalizm

Profesjonalizm to Nasza dewiza. Wybierając naszą firmę wybierają Państwo profesjonalne podejście do każdego klienta.

Doświadczenie

Doświadczenie

Zajmujemy się branżą edukacyjną już 10 lat. Te lata pozwoliły nam dojść do perfekcji w tym co robimy.

Trenerzy

Trenerzy

Nasi trenerzy to specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Wybierając edukację u nas, wybierają Państwo gwarancję pozyskanej wiedzy.

Jakość

Jakość

Stawiamy na jakość! Oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Rozwój

Rozwój

Poszerzamy swoją działalność, rozwijamy swoje usługi z myślą o zaspokojeniu jak największej liczby i najbardziej wymagających klientów.

Korzyści

Korzyści

Nasze szkoły posiadają uprawnienia Szkoły Publicznej, a po naszych szkoleniach każdy otrzyma aż dwa dokumenty potwierdzające podniesienie kwalifikacji.

SZKOŁY DLA DOROSŁYCH

Z myślą o naszych klientach poszerzyliśmy naszą działalność edukacyjną o Szkoły dla dorosłych EFFEKT. Nasza siedziba mieści się w Katowicach przy ul. Staromiejskiej 6.

Prowadzimy nabór na najciekawsze i najbardziej rozchwytywane kierunki, ale znajdą coś dla siebie u nas osoby, które chcą ukończyć średnie lub szkołę podstawową, aby móc dalej się kształcić i być atrakcyjnym na rynku pracy. W swojej ofercie posiadamy Darmowe Szkoły gdzie naukę na wybranych kierunkach mamy zupełnie za darmo, a zajęcia odbywa się w miłej atmosferze. Każdy u ans znajdzie coś dla siebie. Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia  szkoły publicznej w związku z powyższym po jej ukończeniu uzyskasz normalne świadectwo  ukończenia danej szkoły.

Nasze szkoły to:

Szkoła Podstawowa dla Dorosłych EFFEKT

Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych EFFEKT

Policealna Szkoła Zawodowa EFFEKT, gdzie do wyboru mamy najbardziej atrakcyjne zawody:

- asystent osoby niepełnosprawnej
- florysta
- opiekun osoby starszej
- opiekun w domu pomocy społecznej
- technik administracji
- technik bhp
- technik informatyk
- technik rachunkowości
- technik usług kosmetycznych
- technik weterynarii

Medyczna Szkoła Policealna dla Młodzieży EFFEKT, gdzie kształcimy w takich zawodach jak:

- ortoptystka
- technik dentystyczny

Medyczna Szkołą Policealna dla Dorosłych EFFEKT, gdzie do wyboru mamy takie zawody jak:

- opiekun medyczny
- technik masażysta

Jesteśmy rzetelną firmą i gwarantujemy szczerość wobec swoich klientów.

Miła atmosfera,  zajęcia w centrum Katowic, profesjonalizm, indywidualne podejście oraz kształcenie za darmo to kilka nielicznych naszych zalet.

Wybierając nasze szkoły wybierają Państwo  nową jakość w edukacji!

SZKOLENIA

Prowadzimy kursy i szkolenia dla osób indywidualnych, przedsiębiorstw, instytucji oraz organizacji w celu dokształcania, doskonalenia, zdobycia i podniesienia kwalifikacji zawodowych oraz rozwijania zainteresowań i uzdolnień.

Posiadamy własną w pełni wyposażoną salę wykładową, jednakże na życzenie klientów jesteśmy w stanie zorganizować szkolenia wyjazdowe. Stworzyliśmy najbardziej konkurencyjną firmę szkoleniową. Szkolimy z pełnym profesjonalizmem w następujących obszarach:

 • kadry i księgowość
 • human resources
 •  informatyka i komputery
 •  rozwój i umiejętności interpersonalne
 •  sprzedaż, marketing i obsługa klienta
 •  biznes
 •  zdrowie i kosmetyka
 •  oraz inne

Grono naszych trenerów, wykładowców, doradców i konsultantów to wyłącznie wysoko wyspecjalizowana i profesjonalna kadra, których wiedza i doświadczenie są zawsze powiązane z bardzo wysokimi wynikami. Prowadzimy Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego pod nazwą "Centrum Kształcenia Ustawicznego EFFEKT w Katowicach"

Posiadamy wpisy do:

Rejestru Niepublicznych Placówek Kształcenia Ustawicznego, prowadzonego przez Prezydenta Miasta Katowice pod nr 11/2014

Rejestru Instytucji Szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach pod nr 2.24/00291/2014

CERTYFIKATY

Jako Centrum Kształcenia Ustawicznego jesteśmy uprawnieni do wydawania "ZAŚWIADCZEŃ MEN" zgodnie z §18 ust.2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 Stycznia 2012r., w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2014r. poz. 622)

Dzięki wpisowi do RIS współpracujemy z Powiatowymi Urzędami Pracy, które finansują szkolenia osobom bezrobotnym a także pracującym dzięki środkom Krajowego Funduszu Szkoleniowego

UBEZPIECZENIA

Agencję ubezpieczeniową stworzyliśmy z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz organizacjach niekomercyjnych. Dzięki współpracy z wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, oferujemy swoim Klientom kompleksową i doskonale dopasowaną ofertę ubezpieczeń w obszarach:

 •  dom, mieszkanie, mienie
 •  komunikacja
 •  biznes
 •  życie i zdrowie
 •  oraz turystyczne

W naszym działaniu kierujemy się dążeniem, aby każdy z naszych Klientów miał zapewnioną prawidłową, dostosowaną do jego potrzeb, ochronę ubezpieczeniową. Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe.

MISJA

Działalność naszej Firmy opiera się na zaangażowaniu i odpowiedzialności naszych pracowników co wypływa na atmosferę, współprace i wspólne zaufanie.

Naszą misją jest dążenie do poznania potrzeb Klienta, a następnie do znalezienia najkorzystniejszych rozwiązań. Największym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju oraz lepszego działania jest dla nas zadowolenie i satysfakcja powracających klientów.

Zaufali Nam

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/2, 40-013 Katowice
Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).