Nasza oferta edukacyjna

Wychodząc naprzeciw obecnym zapotrzebowaniom na rynku pracy w różnego rodzaju specjalistów, poszerzyliśmy dla Państwa naszą ofertę edukacyjną. Do zaoferowania mamy dla Państwa kształcenie w Policealnych Szkołach dla dorosłych tj. Zawodowej, Medycznej, Liceum oraz w Szkole Podstawowej.

Wybierając szkoły EFFEKT wybierają Państwo możliwość zdobycia nowego, ciekawego zawodu lub możliwość dokończenia nauki w Szkole Podstawowej czy Liceum. Pragniemy, by nasi Słuchacze zdobyli solidne przygotowanie i potrafili je skutecznie wykorzystać w staraniach o swój rozwój, a także o rozwój swojej kariery zawodowej.   Ponadto wybierając również dokształcenie w oferowanych przez nas kursach i szkoleniach, otrzymują Państwo gwarancję bycia „na topie” na rynku pracy.

W naszych szkołach znajdziecie Państwo bogatą propozycję kierunków kształcenia w wielu różnorodnych obszarach, a w realizacji tego celu pomaga nam m.in. wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która prowadzi zajęcia w sposób przystępny, jasny i kreatywny. Dając tym samym naszym wszystkim Słuchaczom gwarancję uzyskania odpowiedniej wiedzy i umiejętności. Staramy się dla Państwa stworzyć nową jakość w edukacji!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkół

Zapisz się!

Zarezerwuj miejsce już teraz przez Internet - Pamiętaj, że liczba miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona.

Nie zwlekaj, zapisz się jak najszybciej!

Zapraszamy

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/2, 40-013 Katowice
Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).